Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego

0
0

„Człowieku, naucz się tańczyć, bo inaczej aniołowie w niebie nie będą wiedzieć, co z tobą zrobić”. Św. Augustyn

 Coraz głośniej w Polsce i na świecie słychać o szkole tańca „Elita Dance Center” która z roku na rok rozwija się w błyskawicznym tempie. Dziesięcioletnie doświadczenie na rynku w Polsce przyniosło wiele sukcesów na Świecie w Polsce oraz w telewizji. Tancerze Elita Dance Center mają na swoim koncie w różnych kategoriach tanecznych Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Polski oraz finały w kultowych programach telewizyjnych takich jak „You Can Dance”, „ Mam Talent”, „World of dance polska”.

Założycielem Szkoły tańca Elita 10 lat temu w Krakowie są tancerze Jakub Krzak oraz Ewelina Bernaszewska-Krzak. Od września 2017 roku w Makowie Podhalańskim utworzono filie tej właśnie szkoły. Właścicielami i założycielami fili jest Mateusz Pochopień i Joanna Pochopień. Cieszymy się że mogliśmy dołączyć do filii jednej z najlepszych szkół tańca w Polsce dzięki temu mogliśmy od samego początku prowadzić zajęcia na najwyższym poziomie -mówi Mateusz. Większość naszych Instruktorów to doświadczeni Tancerze i Instruktorzy szkoły Krakowskiej która zrzesza obecnie ponad 1500 tancerzy z Krakowa i okolic. Nasza Filia która rozwija się w z dnia na dzień to już ponad 400 tancerzy z powiatu suskiego. W ostatni piątek zakończył się nasz Winter Camp który podobnie jak Summer Camp zakończył się wielkim sukcesem i wielkim uśmiechem uczestników. Właśnie teraz zaczyna się sezon turniejowy uważam że jesteśmy do niego świetnie przygotowani! W pierwszym sezonie nasze grupy stanęły na podium ogólnopolskich turniejów 32 razy w tym sezonie jestem pewien że pobijemy nasz zeszłoroczny sukces.

Taniec to nasza pasja i właśnie z pasji do tańca powstała Filia w Makowie Podhalańskim, która nie tylko pozwala tancerzom oraz adeptom tańca na rozwój talentu i umiejętności pod okiem profesjonalnych instruktorów, ale także daje możliwość nauki tańca wszystkim, którzy wcześniej nie mieli z nim styczności. Bogata i różnorodna oferta szkoły „Elit Dance Center” sprawia, że każdy z pewnością znajdzie w niej coś dla siebie!

Już od początku lutego ruszamy z kolejną naszą filią w Suchej Beskidzkiej! Tym razem zalokowaliśmy się w suskim Liceum, gdzie czeka na naszych kursantów 180 metrów kwadratowych parkietu z lustrami. Oprócz tańca będą prowadzone zajęcia z Akrobatyki która jest królową sportu ponieważ każdy kto trenuje jakikolwiek sport nie tylko taniec czy piłkę nożną na tych zajęciach rozwinie się maksymalnie i pomoże mu to do osiągnięcia wymarzonego sukcesu. Grafik zajęć już dostępny na stronie www.elitamakow.pl

Już 16 i 17 lutego odbędzie się największe wydarzenie sportowe roku w powiecie suskim mianowicie „Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego” Gdzie przez cały weekend stanie na parkiecie ponad 2 tysiące tancerzy z całej Polski i nie tylko. Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu suskiego na to niezwykłe wydarzenie. Program turnieju dostępny już na naszej stronie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj